Sales Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Reprezentujemy jednego z największych dystrybutorów papieru w Polsce, który w związku z planami rozwoju w kolejnych sektorach i rozszerzenia swoich struktur poszukuje osoby na stanowisko:

Sales ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kreowanie i wdrażanie strategii sprzedażowej
  • Udział w rozwoju nowych produktów, rozwiązań i usług firmy
  • Kontakt z kluczowymi klientami i dostawcami
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  • Tworzenie ofert handlowych i negocjowanie umów z klientami
  • Przygotowywanie planu sprzedaży oraz odpowiedzialność za jego realizację
  • Ścisła współpraca z Managerami Regionów oraz Dyrektorem Zakupów
  • Prowadzenie analiz rynkowych i ocena perspektyw rozwojowych rynku

Wymagania:

  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w sektorze opakowań (preferowane doświadczenie w pracy u producenta opakowań miękkich z folii i papieru, tektury falistej, drukarni opakowaniowej, fleksograficznej lub dystrybutora celulozy specjalistycznej).
  • Bardzo dobrej znajomości rynku papierniczego w Polsce
  • Biegłej znajomości języka angielskiego – w mowie i w piśmie
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem
  • Znajomości technik sprzedaży i umiejętności negocjacyjnych
  • Inicjatywa, ukierunkowanie na cel i chęć do udziału w tworzeniu oraz realizacji strategii rozwoju i sprzedaży nowych produktów i rozwiązań firmy
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę u jednego z największych dystrybutorów papieru w Polsce
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość realnego wpływ na strategię rozwoju firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.