Sales Manager / Menedżer Sprzedaży

METLIFE

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko

Sales Manager / Menadżer Sprzedaży

GRUPA: Dyrektor / Kierownik

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

Zakres obowiązków:

  • Rekrutacja Przyszłych Managerów Sprzedaży, rozwój i zarządzanie zespołem sprzedaży
  • Kontrola i wspieranie realizacji założonych programów KPI i celów firmy
  • Praca oparta na Aktywnościach
  • Motywowanie i dbanie o stały rozwój podległych sił sprzedaży
  • Aktywny udział w procesach szkoleniowych i ‘’training on the job’’ – tworzysz z Klientem zgrany tandem przez cały okres prac

Wymagania:

  • Minimum czteroletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem – minimum dwa lata
  • Udokumentowane sukcesy w zakresie sprzedaży
  • Udokumentowane osiągnięcia w obszarze rozwoju biznesu
  • Silne ukierunkowanie na osiąganie wyników
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, komunikacyjne i społeczne
  • Doskonałe umiejętności planowania i prezentacji
  • Duch przedsiębiorczości
  • Wykształcenie min. średnie preferowane wyższe
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Udział w unikatowym międzynarodowym projekcie sprzedażowym przełomowym dla polskiego rynku – tworzymy INSURANCE 2.0 !!
  • 16- miesięczny intensywny program szkoleniowo-rozwojowy -> nauczymy Cię pełnić rolę Szefa Agencji od A do Z
  • Szefa z pasją i głową pełną nowych, ale też i sprawdzonych pomysłów
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole skoncentrowanym na efektywności i jakości w oparciu o kulturę start-up
  • Wsparcie na każdym etapie kariery - nigdy nie zostajesz sam
  • Masę ekstremalnych wyzwań – nie ma czasu na nudę i wyczekiwanie godziny wyjścia z pracy !
  • Moc ciekawych szkoleń, zarówno przed jak i regularnie po rozpoczęciu współpracy – nie mamy obaw przed inwestycją w osobę, którą wybraliśmy!
  • Unikalną atmosferę pracy opartą na SZACUNKU i indywidualnym podejściu do potrzeb i możliwości każdego pracownika
  • Wynagrodzenie podstawowe i premie
  • Szereg benefitów pracowniczych (opiekę medyczną, Karta Multisport itd.)

Prezentacja firmy

Istniejemy od 1868 roku i obecnie jesteśmy jedną z największych firm ube... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
10 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Kadra zarządzająca, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Sprzedaż - Account Management