Sales Manager - Energy & Industrial

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W tym momencie dla naszego klienta - rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy działającej w branży nowych technologii poszukujemy kandydata zainteresowanego pracą na stanowisku Sales Managera, który odpowiadać będzie za aktywną sprzedaż produktów i rozwiązań firmy w sektorze Energetyki i Przemysłu na rynkach polskim, czeskim oraz słowackim.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowy, rozpoznawalny i ceniony na całym świecie koncern technologiczny. Swoim klientom oferuje on rozwiązania z zakresu: energetyki, IT i telekomunikacji, transportu i mobilności, medycyny, RTV/AGD czy sprzętu budowlanego. Poprzez ogromne inwestycje w badania i rozwój pionierskich rozwiązań technologicznych jest on w stanie zaoferować swoim klientom unikatowe produkty najwyższej jakości.

Opis stanowiska

  • aktywna sprzedaż rozwiązań, produktów i usług firmy w sektorze Energetyki i Przemysłu w Polsce, Czechach oraz na Słowacji;
  • ciągłe poszukiwanie możliwości i generowanie pomysłów na rozwój biznesu w podległym regionie;
  • bliska współpraca z innymi spółkami grupy w celu budowy synergii sprzedaży;
  • bieżąca analiza trendów rynkowych oraz potrzeb klientów;
  • przygotowanie odpowiedzi na przetargi publiczne;
  • budowa wartościowych, długofalowych opartych na wzajemnym zaufaniu relacji z kontrahentami;
  • zapewnienie najwyższego poziomu satysfakcji klienta.

Profil kandydata

  • wypracowana sieć relacji biznesowych w sektorze Energetyki i Przemysłu w Polsce oraz na rynkach CEE;
  • wykształcenie wyższe - mile widziane kierunki techniczne lub z zakresu ekonomii;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • doświadczenie w sprzedaży i rozwoju biznesu B2B;
  • ekspercka wiedza z zakresu energetyki i/lub przemysłu;
  • znajomość prawa zamówień publicznych;
  • doskonała znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz koncentracja na realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • możliwość dostępu do wiedzy z zakresu najnowocześniejszych technologii oraz pionierskich rozwiązań;
  • praca w międzynarodowej, rozpoznawalnej na całym świecie organizacji;
  • udział w projektach o strategicznym znaczeniu dla rozwoju firmy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus uzależniony od osiąganych wyników;
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych w tym opieka medyczna, ubezpieczenie na życie oraz karta sportowa;
  • umowa o pracę lub kontrakt B2B;
  • świetna atmosfera pracy oraz duża ilość spotkań integracyjnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page