Sales Executive – specjalista ds. sprzedaży SEM

Marketing Online

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do jednej z najlepszych agencji SEM w Polsce i Europie Wschodniej! Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy Sales Executive – Twoim zadaniem będzie obsługa zapytań i przedstawianie potencjalnym klientom oferty Marketing Online. NIE WYMAGAMY cold callingu, ani nachalnej sprzedaży. Naszą rolą będzie pozyskanie jak największej liczby potencjalnie zainteresowanych klientów, natomiast Twoją przedstawienie strategii i oferty oraz przekonanie klienta, że warto z nami pracować.

Jeśli sprzedaż i digital marketing to Twoja pasja, dołącz do nas!

Miejsce pracy: Warszawa

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • Reprezentować Marketing Online w procesach sprzedażowych
  • Prowadzić rozmowy handlowe, negocjować warunki współpracy
  • Prowadzić cały proces sprzedażowy, od momentu zapytania do momentu rozpoczęcia współpracy
  • Odpowiadać za dobry wizerunek firmy w kontaktach z potencjalnymi klientami
  • Doradzać klientom na drodze do ich sukcesu w sprzedaży w Internecie

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja od wyników)
  • Zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • Otrzymasz od nas pakiet prywatnej opieki medycznej PZU
  • Umożliwimy Ci szybki rozwój poprzez intensywne szkolenia produktowe wg programów na stronie www: Szkolenia Marketing Online.
  • Umożliwimy Ci uczestnictwo w szkoleniach sprzedażowych organizowanych przez Google wyłącznie dla agencji ze statusem PREMIER Partner
  • Staniesz się częścią zgranego zespołu, z apetytem na sukcesy w Polsce i za granicą

Wymagania

Od kandydatki/kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży i pracy z klientami (min. 2 lata)
  • Chęci rozwoju w obszarze nowoczesnej, etycznej i skutecznej sprzedaży wysokiej jakości usług
  • Znajomości zagadnień dotyczących systemów reklamy: Google AdWords, Facebook Ads, SEO, Content Marketing
  • Znajomości planowania mediów i pomiaru efektywności kampanii za pomocą Google Analytics,
  • Dobrej znajomości MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Komunikatywności, pewności siebie oraz doskonałych zdolności interpersonalnych
  • Dobrej organizacji pracy, dokładności i skrupulatności
  • Szybkości i efektywności w nauce oraz w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Przesłanie nam na adres praca@ma..online.pl listu motywacyjnego
  • Znajomość zagadnień związanych z formami reklamy: Programmatic, Afiliacja, E-mail Marketing, Marketing Automation
  • Język Angielski – poziom komunikatywny
  • Znajomość CRM sprzedażowego – np. Pipedrive

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Agencja Marketing Online działa na rynku od roku 2001 i zajmuje się skut... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3m > 12m
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Ubezpieczenie zdrowotne, premie, szkolenia, wyjazdy integracyjne, dobra kawa i owoce, wspieramy sport i uczestnictwo w biegach i maratonach.
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi