Sales Development Specialist - German Speaker

Warszawa, mazowieckie

HAYS Manufacturing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1127500

Twoja następna firma
Nasz Klient to znana firma o międzynarodowej strukturze w branży technologicznej zajmująca się obszarem CSR o wysokich standardach oraz długoletniej działalności na Polskim rynku.

Twoje następne stanowisko
Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Sales Developement Specialist z językiem niemieckim. Poszukiwany Kandydat odpowiadać będzie za monitorowanie sieci społecznościowych pod kątem możliwości sprzedaży i potencjalnych klientów, rejestrowanie i dokumentowanie wszystkich komunikacji w Salesforce, ewangelizację zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności biznesu dla łańcucha dostaw

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Zachęcamy do aplikowania osoby posiadające doświadczenie na podobnym stanowisku bądź osoby które mają roczne doświadczenie w komunikacji, marketingu lub CSR i znają język niemiecki na poziomie bardzo dobrym. Kandydat powinien mieć wykształcenie wyższe, lubić pracę w zespole oraz być otwartym i komunikatywny.

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje umowę o pracę. Pracodawca zapewnia również prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie zdrowotne, kartę Multisport, naukę języka francuskiego, elastyczne godziny pracy z możliwością home office a także możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Nasza dywizja specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm produkcyjnych. Prowadzimy... rekrutacje w dziedzinie zakupów, logistyki, technologii, produkcji, utrzymania ruchu, badania i rozwoju, jakości, optymalizacji procesów, zarządzania projektami, zarządzania zasobami ludzkimi.
Gwarancją naszego sukcesu jest przede wszystkim bardzo dobra znajomość rynku i rozbudowana sieć kontaktów, co pozwala na bardzo krótki czas trwania procesu.
Niewątpliwym atutem jest też obszerna, międzynarodowa baza kandydatów, która pozwala prowadzić selekcję na poziomie regionalnym zwiększając szanse sukcesu w poszukiwaniach.
W swojej działalności wykraczamy poza rekrutację: jesteśmy aktywnymi uczestnikami targów, konferencji, współpracujemy także z lokalnymi i ogólnopolskimi mediami.
Naszą misją jest pozyskiwać najlepszych specjalistów, oraz menedżerów z sektora w którym działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy.
Zespół Manufacturing dzięki rzetelnej wiedzy branżowej tworzy warunki do udanej długoterminowej współpracy.
FINDING THE PEOPLE WHO MAKE A DIFFERENCE
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Praca Inżynieria , Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis