Sales Assistant - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej marki z branży luksusowej, poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Sales AssistantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • obsługa klienta na najwyższym poziomie
  • realizacja założonych celów
  • doradztwo w zakresie doboru oferowanych przez markę produktów
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, język rosyjski będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji
  • dyspozycyjność (minimum 3/4 etatu)
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • pracę w jednym z prestożiowych butików w Warszawie
  • dogodna lokalizacja
  • atrakcyjne zarobki
  • pracę w miłej atmosferze
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.