Sales Assistant - wynajem mieszkań B2B

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za wsparcie zespołu sprzedaży w procesie wynajmu mieszkań.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest jedna z największych platform mieszkań na wynajem w Polsce.

Opis stanowiska

  • Wsparcie procesu zawierania umów z najemcami instytucjonalnymi mieszkań
  • Bieżąca archiwizacja korespondencji oraz umów zawieranych z Klientami
  • Koordynacja obiegu dokumentów Klientów
  • Wsparcie działań sprzedażowych marketingowych
  • Wsparcie w procesie przygotowywania ofert
  • Wsparcie w bieżącej współpracy z księgowością, działami finansowymi, technicznymi oraz sprzedażowymi
  • Realizacja dystrybucji korespondencji z Klientami
  • Bieżący kontakt z Klientami

Profil kandydata

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z wynajmem mieszkań lub sprzedażą usług
  • Doświadczenie w branży deweloperskiej będzie dodatkowych atutem
  • Dobra znajomości MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy,
  • Pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page