Sales & Educational Specialist

Gi Group Poland S.A.

Warszawa, mazowieckie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Co będziesz robić?

  • odwiedzać sklepy i promować produkt,
  • koordynować pracę i poziom sprzedaży produktów
  • realizować cele sprzedażowe
  • edukować innych konsultantów
  • organizować eventy marki we wskazanych lokalizacjach we współpracy z zespołem
  • analizować wyniki sprzedaży w poszczególnych lokalizacjach
  • układać harmonogramy i przygotowywać raporty
  • słuchać potrzeb i  opinii klientów i przekazywać je dalej do zespołu
  • nadzorować poziom zapasów produktów

CZEGO OCZEKUJEMY?

Czego wymagamy?

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenie w sprzedaży detalicznej – mile widziana branża beauty
  • Znajomości angielskiego na poziomie min. B2
  • Umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i sprzedażowych
  • Umiejętności analitycznych i zarządzania wynikami
  • Otwartości na pracę w terenie i w elastycznych godzinach – weekendy i wieczory
  • Motywacji i odpowiedzialności
  • Obsługi pakietu Office 365
  • Otwartości na podróże służbowe i umiejętności organizacji podróży
  • Dobrej organizacji czasu pracy i planowania
  • Prawo jazdy kat. B

CO OFERUJEMY?

Co oferujemy?

  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon i karta płatnicza
  • Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie w początkowym okresie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Premię za wyniki sprzedażowe
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku branży beauty

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 661 287 700]]>
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.