Sales Administration Specialist

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowego producenta sprzętu budowlanego w tym momencie prowadzimy poszukiwania kandydata zainteresowanego pracą na pozycji Sales Administration Specialist, który miałby pełnić rolę łącznika pomiędzy Centralą firmy, a jej siecią dealerską.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy producent maszyn dedykowanych dla branży budowlanej, przemysłowej, rolniczej oraz magazynowej.

Opis stanowiska

  • kontrola zamówień napływających ze strony sieci dealerskiej (min. sprawdzanie cen i specyfikacji maszyn) - codzienna bliska współpraca z siedzibą główną zlokalizowaną we Francji;
  • budowa długofalowych i opartych na zaufaniu relacji biznesowych wraz z kontrahentami;
  • zapewnienie najwyższego standardu obsługi i satysfakcji klienta;
  • koordynacja i przygotowywanie umów dla dealerów wraz z działem prawnym we Francji;
  • sprawowanie opieki nad maszynami targowymi, demonstracyjnymi, szkoleniowymi;
  • koordynacja cen i cenników;
  • odpowiedzialności za rynek polski oraz pozostałe rynki Europy Centralnej (Węgry, Czechy, Słowacja).

Profil kandydata

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2);
  • dobra znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excela;
  • silna orientacja na klienta;
  • samodzielność, proaktywność w działaniu, umiejętność priorytetyzacji zadań;
  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania, skrupulatność i dokładność w działaniu;
  • otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej i rozpoznawalnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • stabilne warunki zatrudnienia oraz nastawienie na długoterminową współpracę;
  • umowę o pracę oraz pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa);
  • ciekawy i ambitny zakres obowiązków;
  • wysoką kulturę organizacyjną, realne możliwości rozwoju i szansę zdobycia cennych doświadczeń.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page