Sales Account Executive - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy oferującej ogólnoświatowe usługi spedycji międzynarodowej (głównie lotniczej) poszukujemy kandydata na stanowisko:

Sales Account Executive

Siedziba główna naszego Klienta mieści się w Warszawie. Poszukiwany Sales Account Executive będzie odpowiedzialny za poszerzanie portfolio klientów w obrębie Polski Centralnej.

Sales Account ExecutiveMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

•    Poszukiwanie nowych możliwości biznesowych w obszarze frachtu lotniczego;
•    Prowadzenie rozmów handlowych oraz negocjowanie warunków kooperacji z klientami;
•    Utrzymywanie pozytywnych relacji z kluczowymi klientami, nawiązywanie nowych kontaktów;
•    Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
•    Stałe monitorowanie trendów na rynku TSL;
•    Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród potencjalnych klientów;
•    Współpraca z wewnętrznymi działami firmy w celu zapewnienia właściwego przepływu informacji;
•    Raportowanie wyników swojej pracy zgodnie z przyjętymi standardami organizacji.

Oczekiwania:
•    Doświadczenie zawodowe zdobyte w sprzedaży frachtu lotniczego - warunek konieczny;
•    Orientacja na klienta, silne nastawienie na realizację wyznaczonych celów;
•    Umiejętność organizacji czasu pracy, zdolność do samodzielnego podejmowania decyzji;
•    Wysoka kultura osobista i komunikatywność;
•    Znakomita znajomość języka angielskiego;
•    Wykształcenie wyższe.

Gwarantujemy:
•    Atrakcyjne i adekwatne do posiadanego doświadczenia wynagrodzenie;
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
•    Pracę w firmie o rozpoznawalnej marce;
•    Niezbędne narzędzia pracy (w tym auto służbowe);
•    Możliwość stałej pracy zdalnej;
•    Świadczenia pozapłacowe.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.