Risk Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, rozwijającego się domu maklerskiego, poszukujemy zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania kandydatów na stanowisko:

Risk ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Kształtowanie i realizacja polityki zarządzania ryzykiem w domu maklerskim;
  • Tworzenie narzędzi i modeli do zarządzania ryzykiem;
  • Codzienna współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi;
  • Przygotowywanie scenariuszy oraz przeprowadzanie testów warunków skrajnych;
  • Udział we wdrażaniu narzędzi kontroli ryzyka;
  • Przygotowywanie okresowych raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu ryzykiem w instytucjach finansowych;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, matematyka, ekonometria;
  • Bardzo dobrej znajomość MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i dokładności w zakresie powierzonych zadań;
  • Znajomość i umiejętność przyswajania przepisów prawa.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą i kreatywną pracę w szybko rozwijającej się organizacji
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole oraz unikalną atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.