Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Resource Coordinator with Swedish / Koordnator Zasobów ze znajomością j. szwedzkiego

Warszawa, mazowieckie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos do swojego biura w Warszawie poszukuje osób na stanowisko:

Resource Coordinator z bardzo dobrą znajomością języka szwedzkiego oraz języka angielskiego

Osoba na tym stanowisku będzie współpracowała i wspierała zespół koordynatorów zasobów oraz biuro ZeroChaos. Każdego dnia będzie miała szanse wykorzystywać znajomość języka szwedzkiego. Będzie mieć również kontakt z naszymi największymi Klientami w Szwecji oraz z naszymi konsultantami i menedżerami zasobów.

Poszukujemy osób otwartych na nowe wyzwania, chętną do poznawania nowego oprogramowania systemowego i jego wykorzystywania w maksymalnym stopniu w codziennej pracy. Osoba na tym stanowisku powinna mieć doświadczenie z programami pakietu Microsoft Office. Musi być elastyczna, odpowiedzialna i przyzwyczajona do wielozadaniowej pracy.

Oferujemy:

• Stałe zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę

• Pracę w przyjaznej atmosferze z możliwością zdobycia wszechstronnego doświadczenia

• Międzynarodowy zespół nastawiony na bliską współpracę

• Możliwość rozwoju w ramach wewnętrznej struktury firmy

• Pracę w siedzibie firmy ZeroChaos w Warszawie, w prestiżowej lokalizacji

• Atrakcyjny pakiet socjalny – prywatne ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego oraz angielskiego – odpowiadanie użytkownikom na pytania dotyczące oprogramowania systemowego

• Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania kluczowych decyzji

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Sprawne przyswajanie wiedzy i chęć uczenia się codziennego użytkowania nowoczesnego oprogramowania systemowego

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w administracji

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy:
Docelowo dłogoterminowa praca
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta , Praca Kadra zarządzająca