Researcher / Junior Recruiter

HR Bank

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

HR Bank Doradztwo Personalne/ Headhunting Agency specjalizujące się w rekrutacji na stanowisko średniego i wyższego szczebla poszukuje do swojego zespołu Kandydata/tki na stanowisko:

Researcher/ Junior Recruiter

Numer ref. RJR/ 05/2023

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Jako Researcher / Junior Recruiter będziesz odpowiedzialny/a za identyfikowanie, przyciąganie talentów w celu zaspokojenia potrzeb kadrowych szczególnie w branży IT/ TSL i Inżynierii
  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych w polskim zespole
  • Aktywne poszukiwanie właściwych kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi rekrutacyjnych m.in. sourcing, selekcja, direct search.
  • Codzienny kontakt telefoniczny, mailowy z Kandydatami i Pracodawcami
  • Wsparcie innych Konsultantów w zakresie rekrutacji
  • Tworzenie profili Kandydatów
  • Praca w systemach wspierających naszą codzienną pracę (HRLink, MS Teams)

Wymagania:

  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe związane z rekrutacją, obsługą Klienta, czy sprzedażą
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność nawiązywania profesjonalnych relacji biznesowych
  • Cierpliwość, skrupulatność, wytrwałość i kreatywność w działaniu
  • Mile widziana osoby studiujące na kierunku: Psychologa, Socjologia lub kierunkach pokrewnych
  • Chęć do dalszego rozwoju w obszarze HR
  • Pozytywna energia

Oferujemy:

  • Pracę w dogodnym dla Ciebie czasie
  • Możliwość zdobycia doświadczenie w obszarach rekrutacji i selekcji
  • Pakiet szkoleń wprowadzających i wsparcie zespołu
  • Transparentność i przejrzystość w rozwijającej się polskiej firmie
  • Zgrany zespół, świętowanie sukcesów, integracja
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy na Mokotowskiej
  • Możliwość awansu na jasnych zasadach

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Biuro / Dokumentacja