Reporting Assistance

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży nieruchomości.
Jest to rola w dziale kontrolingu, który zajmuje się analizą, uzgadnianiem i konsolidacją informacji finansowych spółek zależnych. Dział zajmuje się również raportowaniem finansowym do inwestorów oraz klientów.

Poszukujemy osoby, która chciałaby rozwijać się w dziale kontrolingu u boku doświadczonych osób :) Jest możliwość dalszego awansu.

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Analizowanie i komentowanie wyników finansowych spółek zależnych działających na różnych rynkach międzynarodowych
  • Wsparcie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne grupy [np. raport dotyczący pożyczek pomiędzy spółkami]
  • Przygotowywanie płatności
  • Pomoc w procesie budżetowania
  • Wsparcie podczas audytu

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe [finanse i rachunkowość lub pokrewne] lub w trakcie ostatnich lat studiów
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w finansach/audycie
  • Bardzo dobra znajomość MS excel
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2 [w mowie i w piśmie]
  • Dokładność, skrupulatność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę [po 3 miesięcznym okresie próbnym umowa na czas nieokreślony]
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus roczny
  • Opieka medyczna, karta sportowa
  • Lokalizacja biura - Warszawa, siedziba firmy przy metrze [linia M2]
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page