Opis stanowiska pracy

Rekruter

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • przeprowadzanie pełnego procesu rekrutacji
  • koordynacja zasobów ludzkich w projektach informatycznych
  • wdrażanie nowych pracowników oraz stały kontakt z nimi
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy m.in. poprzez uczestniczenie w targach pracy, spotkaniach branżowych itp.
  • stały kontakt z klientami oraz kierownikami projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (mile widziane doświadczenie w projektach z branży IT)
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług

Wymagania

Oferujemy:

  • możliwość częściowej pracy zdalnej
  • bogaty pakiet socjalny (min. Kartę Benefit MultiSport, pakiet medyczny, czy firmowy sportowy kabriolet i apartamenty)
  • elastyczny czas pracy

Oferujemy usługi projektowania architektury i dostarczania wysokowydajnych rozwiązań... w oparciu o platformy firmy Microsoft. Dysponujemy bardzo kompetentnym zespołem architektów i programistów oraz dojrzałym procesem wytwarzania oprogramowania.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca HR / Kadry / Rekrutacja