Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą, oferującą rozwiązania IT dla biznesu z 20-sto letnim doświadczeniem. Wdrażamy aplikacje dla największych marek na rynku, często będących liderami w swojej branży.
Przykładamy dużą uwagę na panującą w pracy atmosferę, czego potwierdzeniem jest posiadany przez nas certyfikat Great Place To Work ®, przyznawany firmom, dla których szczególnie ważne jest budowanie przyjaznego środowiska pracy.

Będziesz odpowiadać za rekrutację w dziale IT

Twoje obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie nowych kandydatów/specjalistów IT w ramach realizowanych projektów rekrutacyjnych
  • budowanie sieci kontaktów i utrzymanie bazy dostępnych podwykonawców (kontakt, negocjacje oraz weryfikacja dostępności kandydatów)
  • nadzorowanie procesu rekrutacji i kontakt z kandydatami
  • współtworzenie i realizacja strategii biznesowej w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
  • udział w koordynacji procesu adaptacji nowych pracowników
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji projektów rekrutacyjnych
  • wiedza z zakresu rekrutacji w branży IT
  • umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania relacji
  • znajomość rynku IT zarówno w kontekście uwarunkowań biznesowych jak i teoretycznej wiedzy z zakresu technologii IT
  • nastawienie na realizację powierzonych zadań i celów biznesowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w firmie z ponad 20 letnim stażem na rynku
  • narzędzia do efektywnej pracy rekrutera
  • formę zatrudnienia dostosowaną do Twoich potrzeb
  • możliwość pracy w systemie hybrydowym

Prezentacja firmy

Jesteśmy dostawcą internetowych rozwiązań od 2002 r. wspomagających zarz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy