Regular/ Senior Java Developer - JL/WAWA/NW

Power Media

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta - wiodącego Towarzystwa Ubezpieczeniowego poszukujemy Middle Java Developer (3 - 5 lat doświadczenia) oraz Senior Java Developer (przynajmniej 5 lat doświadczenia). Rozwijane systemy dotyczą obszaru oferowanych produktów z branży ubezpieczeń. Realizowane są zarówno projekty rozwojowe jak i utrzymaniowe.

Miejsce pracy: Warszawa - Służewiec

Zadania na tym stanowisku pracy to m.in.:

  • Wspieranie prac wdrożeniowych nowych wersji systemów i aplikacji u klienta wewnętrznego.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej i programistycznej w zakresie wprowadzanych zmian i modyfikacji kodu.
  • Aktywny udział w projektach dotyczących zadań programistycznych, w zakresie pełnego procesu wytwórczego tj. od analizy do wdrożenia.
  • Samodzielne planowanie i raportowanie wykonania powierzonych zadań programistycznych

Idelany Kandydat:

  • Ma wykształcenie wyższe (najlepiej techniczne - informatyka)
  • Posiada doświadczenie w projektach wykorzystujących Javę/J2EE i bardzo dobra wiedza Javy SE, HTML, JSP
  • Dobrze zna relacyjne bazy danych i SQL
  • Zna frameworki Javowe, notacje UML
  • Ma podstawową znajomość J2EE i wzorców projektowych

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową
  • Dodatkowe zajęcia integracyjne, szkolenia
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media