Opis stanowiska pracy

Czym będziesz się zajmować:

  • Realizacja planów sprzedaży i polityki promocyjnej Firmy wśród klientów kanału hurtowego i tradycyjnego detalicznego w wybranym regionie (praca mobilna),
  • Rozwój sieci dystrybucji produktów Firmy,
  • Dbałość o odpowiednią ekspozycję w punktach handlowych,
  • Budowanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami Firmy,
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców produktów,
  • Prowadzenie szkoleń produktowych dla przedstawicieli w punktach sprzedaży.

Czego oczekujemy:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w sprzedaży pokryć dachowych,
  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu budownictwa,
  • Znajomość lokalnego rynku handlowego materiałów budowlanych,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Obsługa MS Office (Word, Excel),
  • Zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z klientami,
  • Nastawienie na osiąganie wysokich wyników sprzedażowych,
  • Uczciwość, odpowiedzialność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat. B.

Wymagania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracy u producenta będącego liderem na rynku blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy umożliwiający nieograniczone możliwości zarabiania,
  • Narzędzia pracy: komputer, telefon i samochód służbowy,
  • Samodzielna i mobilna praca w regionie
  • Indywidualny i szczegółowy plan wdrożenia na stanowisku, rozwój zawodowy dzięki wsparciu Zarządu oraz wewnętrznym szkoleniom produktowym oraz sprzedażowym.

Agencja rekrutacyjna Human4Human Recruitment powstała w oparciu o fundamentalną wartość... procesu rekrutacji: praca w służbie człowiekowi.

...Naszym celem jest łączenie ludzi, zgodnie z ich wartościami i oczekiwaniami...

- Skutecznie wspieramy naszych Partnerów w pozyskiwaniu najlepszych talentów na rynku.
- Służymy naszym doświadczeniem i rozległą wiedzą, reprezentując interesy pracodawców na rynku pracy.
- Projektujemy i prowadzimy procesy rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze, koncentrując się szczególnie na etycznym i profesjonalnym podejściu do pracy.
- Analizujemy otoczenie biznesowe organizacji oraz badamy wizerunek pracodawcy na lokalnym rynku.
- Wspieramy Departamenty Zasobów Ludzkich w budowaniu pozytywnej marki firmy w oczach przyszłych pracowników.
- Dostarczamy skuteczne rozwiązania w zakresie selekcji i rozwoju kapitału ludzkiego – jako outsourcing usług rekrutacji.

Nasze usługi wyróżnia:

- partnerskie podejście do biznesu,
- bliską współpracę z Klientem-Partnerem,
- stosowanie zaawansowanych metod poszukiwania i selekcji Kandydatów.

Poprzez członkostwo w BNI - największej sieci networkingowej na świecie – rozszerzamy nieustannie sieć skutecznych rekomendacji biznesowych i osobistych, co wzmacnia naszą wiarygodność.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie