Regionalny Manager Sprzedaży

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Obszar pracy: Warszawa, Łódź i okolice

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • Karta MultiSport
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i targach
  • Konkursy i prezenty przy każdej okazji do wspólnej radości dla pracowników i ich rodzin
  • Dofinansowanie choinkowe
  • Wyprawki szkolne dla dzieci pracowników
  • Bezpłatny parking dla zmotoryzowanych
  • Samochód służbowy
  • Praca 100% zdalna + sporadyczne wizyty w siedzibie głównej firmy, w Wielkopolsce

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z architektami, deweloperami oraz biurami projektowymi - warunek konieczny
  • Doświadczenie w sprzedaży B2B w branży podłogowej
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)
  • Wysoka kultura osobista i determinacja w dążeniu do celu
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdów służbowych

Zadania:

  • Nawiązywanie i rozwijanie kontaktów z architektami, deweloperami, biurami projektowymi
  • Zapewnienie wsparcia merytorycznego w zakresie produktów, narzędzi sprzedażowych, materiałów informacyjnych
  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie
  • Podejmowanie inicjatyw zwiększających efektywność działań sprzedażowych

Za proces odpowiada konsultant: Justyna Grudzień, tel. 696 018 331.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy