Regionalny Manager Sprzedaży - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, producenta w branży izolacji termicznych, poszukujemy:

Regionalny Manager SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Pozyskiwanie nowych oraz utrzymywanie obecnych klientów na podległym terenie (północna część Polski).
  • Rozwijanie relacji biznesowych z architektami oraz wykonawcami i handlowych z sieciami hurtowni i składami budowlanymi.
  • Planowanie działań zmierzających do wzrostu sprzedaży.
  • Rozpoznawanie potrzeb kupujących i personalizacja ofert wg. tych potrzeb.
  • Negocjacje handlowe.
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek.
  • Bieżąca analiza rynku izolacji termicznych oraz konkurencji branżowej (a w szczególności styropianowych).
  • Reprezentowanie firmy w targach, szkoleniach branżowych itp.
  • Techniczne wsparcie klientów - przeprowadzanie szkoleń produktowych u klientów.

Wymagania:

  • Znajomość technik negocjacyjnych i sprzedażowych.
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy.
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon służbowy).
  • Opieka medyczna.
  • System premiowy.
  • Duże wsparcie zespołu i pro-pracownicze podejście.
  • Duża samodzielność działań.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.