Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/10/2018.
Oferta wyróżniona

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest fundusz private equity o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w zakupie, komercjalizacji, renowacji i sprzedaży nieruchomości. Do zespołu doświadczonych ekspertów w Warszawie, poszukujemy kandydata na stanowisko ‘Regionalnego Dyrektora Sprzedaży’.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Budowa zespołu sprzedażowego funduszu private equity
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym (doradcy na terenie całego kraju)
  • Pozyskiwanie partnerów zewnętrznych ds. sprzedaży produktów inwestycyjnych (obligacje korporacyjne)
  • Sprzedaż własna obligacji korporacyjnych dla Klientów zamożnych
  • Pozyskiwanie Klientów zamożnych

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Determinację oraz podjęcie pracy w oparciu o konkretny cel
  • Zdolności do bycia liderem
  • Zdolności negocjacyjne
  • Wysokie zdolności sprzedażowe, potwierdzone ciekawą listą projektów
  • Kreatywność i zaangażowanie
  • Doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem sprzedażowym (mile widziane)

Nasz Klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub model B2B
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, opiekę medyczną, kartę multisport)
  • Elastyczną formę pracy w ramach turkusowej organizacji
  • Doskonałe miejsce oraz atmosferę pracy

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse