Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/05/2018.

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej i stabilnej marki w obszarze sprzętu technicznego, maszyn budowlanych czy narzędzi szukamy osoby na poniższe stanowisko:

Regionalny Dyrektor SprzedażyMiejsce pracy: Warszawa

 Zadania na prezentowanym stanowisku

  • Realizacja planów sprzedaży produktów i usług w regionie, w oparciu o zakładane plany budżetowe, zadania i cele
  • Współtworzenie planów budżetowych i strategii sprzedaży w regionie, koordynację wszelkich działań dotyczących kluczowych klientów firm
  • Zarządzanie podległym zespołem handlowym, celem zapewnienia wyników handlowych, jakości pracy oraz dbanie o właściwe szkolenia zespołu i jego motywację
  • Bliska współpraca z innymi działalmi firmy w ramach wykorzystania i rozwoju dostępnych narzędzi pracy, a przede wszystkim rozwoju biznesu
  • Dbanie o właściwą jakość i terminowość realizowanych kontraktów
  • Rozwój zespołu handlowego pod kątem wiedzy doradczej, rynkowej oraz kompetencji miękkich

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w branży maszyn budowlanych
  • Umiejętność oraz doświadczenie w budowaniu efektywnego zespołu handlowego
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Kompetencje pozwalające na rozwijanie potencjału sprzedażowego
  • Doświadczenie w ramach tworzenia strategii sprzedażowej, a także dbanie o jej rozwój i egzekwowanie

Nasz klient oferuje:

  • Możliwość rozwoju w ramach międzynarodowej struktury
  • Atrakcyjne wynaowanygrodzenie oraz rozbud pakiet świadczeń dodatkowych

HRK jest jedną z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim.... Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Katowicach i Wrocławiu. Nasi konsultanci tworzą interdyscyplinarny zespół profesjonalistów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management