Regional S&OP Manager - kontrakt na cz. określony

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy doświadczonych kandydatów, na stanowisko Regional S&OP Managera na kontrakt czasowy (12 miesięcy). Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za właściwe funkcjonowanie procesu S&OP w regionie CE i będzie zarządzać podległym zespołem planistów.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG. Organizacja ma w swoim portfolio szereg rozpoznawalnych marek i stale zwiększa swój udział rynkowy. Dodatkowo organizacja aktywnie angażuje się społecznie.

Opis stanowiska

  • Koordynacja i zapewnienie właściwego funkcjonowania procesu S&OP na rynkach CE
  • Zapewnienie właściwej współpracy funkcji zaangażowanych w proces S&OP (sprzedaż, marketing, finanse, operacje)
  • Budowanie kultury ciągłego doskonalenia i dostosowywanie procesu do zmieniających się potrzeb biznesowych
  • Aktywny udział w procesie planowania popytu, odpowiedzialność za jakość przygotowywanych danych
  • Analizowanie i raportowanie efektywności procesu S&OP
  • Zarządzanie podległym zespołem planistów (7 osób)

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub matematyczne
  • 6-8 lat doświadczenia zawodowego w obszarze planowania popytu, podaży, produkcji
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym z odpowiedzialność za zespół
  • Umiejętność szybkiego nawiązywania efektywnych relacji biznesowych z różnymi funkcjami
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne, umiejętność rzeczowej komunikacji i argumentacji
  • Doskonałe zdolności analityczne
  • Biegła znajomość j. angielskiego - warunek konieczny
  • Gotowość podróży służbowych

Oferujemy

  • Praca na ciekawym, regionalnym stanowisku w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca na czas określony (12 miesięcy)
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page