Regional Project Engineer (Packaging)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży FMCG. W związku z dynamicznym rozwojem oraz powiększaniem operacji w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Regional Project Engineer (Packaging), który będzie pracował w zakładzie produkcyjnym w okolicach Warszawy lub w Poznaniu (lokalizacja zależy od preferencji).

Informacje o kliencie

Nasz klient to międzynarodowa organizacja, obecna w wielu krajach. W Polsce posiada kilka zakładów produkcyjnych i cały czas się rozwija. Firma zapewnia wysokie standardy pracy, możliwość rozwoju oraz pracę w wielokulturowym środowisku.
Osoba na stanowisku Regional Project Engineer (Packaging) będzie odpowiedzialna za zarządzanie projektami w obszarze linii pakujących (instalacje, modernizacje), magazynu i ergonomii systemu pakującego.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie projektami na pakujących liniach produkcyjnych
  • Zarządzanie wielofunkcyjnymi projektami z zakresu wdrażania i uruchomienia nowej linii produkcyjnej, nowej technologii oraz modyfikacji na istniejących liniach
  • Odpowiedzialność za definiowanie i rozmieszczenie strategicznych projektów związanych z pakowaniem
  • Współpraca z różnymi działami w celu przeprowadzenia analizy ich potrzeb biznesowych
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego
  • Współpraca z różnymi działami w firmie (produkcja, jakość, marketing, łańcuch dostaw), spajanie i rozdzielanie im zadań
  • Egzekucja rozdzielonych zadań oraz zarządzanie ryzykiem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w obszarze zarządzania projektami w firmie z branży FMCG
  • Minimum 5 lat doświadczenia w prowadzeniu projektów inwestycyjnych związanych z uruchomieniem nowej linii produkcyjnej lub jej przebudową
  • Bardzo dobra znajomość materiałów opakowaniowych wykorzystywanych w przemyśle spożywczym
  • Bardzo dobre rozumienie systemów IT w fabryce
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość systemów bezpieczeństwa i jakość produkcji, a także metodologii LEAN
  • Otwartość na częste wyjazdy służbowe
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym oraz pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój zawodowy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page