Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2018.

Regional Education Manager - Hair Care

Warszawa, mazowieckie

Michael Page

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, oferująca produkty w segmencie Beauty. W związku ze zmianami w strukturach, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Regional Education Manager na Polskę i Europę wschodnią. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za edukację produktową w segmencie Professional (dystrybutorzy produktów fryzjerskich) oraz udział w wydarzeniach branżowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, oferująca produkty w segmencie Beauty. W swoim portfolio posiada kosmetyki sprzedawane zarówno do konsumentów, jak i w kanale profesjonalnym. Odział w Polsce obejmuje swoim zasięgiem 17 krajów dystrybucyjnych.

Opis stanowiska

  • Tworzenie i egzekucja planów edukacyjnych u kluczowych dystrybutorów według strategii globalnej,
  • Aktywne wsparcie i przekazywanie informacji o najlepszych praktykach w regionie,
  • Wsparcie dystrybutorów w budowaniu ich biznesu w produktami firmy,
  • Bliska współpraca z Key Account Managerami przy rozwoju biznesu z dystrybutorami,
  • Planowanie, monitorowanie, raportowanie i poprawa efektywności działań w regionie,
  • Odpowiedzialność za kraje w regionie: Rumunia, Bałtyki, Czechy, Węgry, Słowacja, Cypr, Malta,
  • Uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,

Profil kandydata

  • min. 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku szkoleniowca produktowego lub stylisty fryzur,
  • Znajomość bieżących trendów i rozwiązań w koloryzacji i stylizacji włosów,
  • Doświadczenie w środowisku międzynarodowym mile widziane,
  • Dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych (około 40% czasu pracy),
  • Znajomość języka angielskiego - biegła,

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju międzynarodowego,
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia,

Światowy lider doradztwa personalnego, posiadający 164 biura w 34 krajach na całym... świecie. Ponad 35 lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować skuteczne metody pracy oraz długą listę usatysfakcjonowanych Firm oraz Kandydatów. Nasi konsultanci zawsze posiadają doświadczenie biznesowe wyniesione z obszarów dla których rekrutują, znają środowisko oraz mechanizmy rządzące rynkiem. Połączenie wyspecjalizowanych konsultantów oraz globalnej bazy danych, sprawia, że działamy sprawnie i efektywnie, zawsze odpowiadając na potrzeby naszych Klientów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna