Referentka ds. kadr i płac / Referent ds. kadr i płac

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk jest instytutem naukowym założonym w 1953 roku.
Przedmiotem działalności Instytutu są badania naukowe w dziedzinie fizyki.

zatrudni do Działu Kadr i Płac

Referentkę ds. kadr i płac / referenta ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Opis stanowiska:

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • kompleksowa obsługa umów cywilnoprawnych;
  • prowadzenie spraw dotyczących stypendiów doktoranckich i naukowych;
  • przygotowanie dokumentów  do archiwizacji;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MsOffice;
  • zdolności analityczne;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2;
  • mile widziana znajomość przepisów  w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz PPK;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze etatu;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole doświadczonych specjalistów kadrowo-płacowych;
  • pakiet medyczny
  • świadczenia z ZFŚS
  • możliwość przystąpienia do Kasy Zapomogowo-Pożyczkowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 02.04.2023r.

 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Instytut Fizyki PAN jest instytutem naukowo-badawczym istniejącym od 195... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse