Recruitment Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z dynamicznym rozwojem oraz wdrożeniem innowacyjnych rozwiązań poszukujemy doświadczonej, samodzielnej i proaktywnej osoby na stanowisko Recruitment Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wdrożenie i rozwój polityki rekrutacyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży retail.

Opis stanowiska

  • Współpraca przy definiowaniu i realizacji polityki rekrutacyjnej firmy
  • Zarządzanie zespołem rekruterów
  • Budowanie marki pracodawcy i działań marketingu rekrutacyjnego
  • Strategiczne planowanie zatrudnienia w celu zaspokojenia długoterminowych potrzeb
  • Stworzenie standardów dla procesów rekrutacyjnych firmy, oraz dbałość o ich przestrzeganie
  • Opracowywanie i wdrażanie skutecznych metod rekrutacji w ramach przyjętego budżetu i potrzeb firmy oraz stałe poszukiwanie nowych, efektywnych rozwiązań
  • Koordynacja i dobór najlepszych narzędzi rekrutacyjnych
  • Zarządzanie współpracą z firmami rekrutacyjnymi oraz innymi zewnętrznymi dostawcami narzędzi wspierających rekrutację
  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska managerskie
  • Wsparcie managerów w prowadzeniu rekrutacji masowych
  • Koordynowanie procesu promocji wewnętrznych
  • Dbałość o tworzenie i aktualizację opisów stanowisk
  • Współtworzenie i koordynacja budżetu działań rekrutacyjnych
  • Zagwarantowanie właściwego przepływu informacji i niezbędnej sprawozdawczości w obszarze działań rekrutacyjnych
  • Udział w międzynarodowych projektach HR

Profil kandydata

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży retail
  • Doświadczenie w prowadzeniu działań EB
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania oraz świadomość biznesowa

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z najbardziej znanych organizacji w branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów dodatkowych
  • Pracę w ambitnym, entuzjastycznym zespole, w przyjaznej i twórczej atmosferze
  • Realne możliwości wpływu na politykę personalną
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page