Recruitment & HR Consultant

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy doświadczonego i skutecznego konsultanta do obsługi ramowych umów rekrutacyjnych z globalnymi korporacjami. Dodatkowo, konsultant będzie miał możliwość zaangażowania się w realizację i/lub sprzedaż takich usług zaawansowanych, jak Assessment/Development Centre, ocena 360 stopni, badania psychometryczne, outplacement i Employer Branding.

Jeśli chciałbyś rozwijać swoją karierę w firmie o wysokich standardach pracy, wyślij do nas swoją aplikację na stanowisko:

Recruitment & HR ConsultantMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na rzecz globalnych korporacji
  • identyfikacja kandydatów, głównie przez poszukiwania bezpośrednie
  • pozyskiwanie nowych klientów i zleceń
  • udział w świadczeniu zaawansowanych usług HR

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji i/lub innych obszarach w HR
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
  • samodzielność, pozytywne nastawienie do pracy i orientacja na rezultat
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • gotowość do ciągłej nauki i podnoszenia kwalifikacji

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pozytywną atmosferę i nastawienie na ciągły rozwój
  • możliwość szkoleń i zdobycia doświadczenia w wielu obszarach HR
  • konkurencyjne wynagrodzenie premiujące skuteczność
  • bogaty pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.