Opis stanowiska pracy

Grupa Nivette to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją a jednocześnie jest jedną z największych firm motoryzacyjnych w Polsce. Posiadamy autoryzację marek Mazda oraz Nissan. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych - części zamiennych i akcesoriów samochodowych , świadczymy usługi serwisowe – dla samochodów wszystkich marek.

Poszukujemy: Recepcjonistki

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • obsługa recepcji,
  • realizacja zadań związanych z bezpośrednią, telefoniczną i mailową obsługą Klientów,
  • współpraca ze wszystkimi działami w firmie,
  • udział w realizacji kampanii serwisowych,
  • informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług,
  • obsługa centrali telefonicznej i zarządzanie połączeniami telefonicznymi,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie,
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,
  • planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego,
  • dbanie o estetykę stanowiska pracy.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos,
  • dyspozycyjność, motywacja do pracy i zaangażowanie,
  • zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • otwartość, pozytywne nastawienie do ludzi,
  • dokładność, terminowość oraz rzetelność przy wykonywaniu zadań,
  • biegłej znajomości pakietu MS Office,
  • dyspozycyjności oraz umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • transparentny system motywacyjny
  • ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • regularne szkolenia

Prezentacja firmy

Grupa Nivette to firma rodzinna, z wieloletnią tradycją a jednocześnie j... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta