Recepcjonistka

JOBME S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego stałego Klienta (duża międzynarodowa firma produkcyjna), poszukuje do Biura zarządu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa (Wola)

  • Obsługa recepcji, odbieranie telefonów i poczty e-mail;
  • Realizacja wysyłek pocztowych i kurierskich;
  • Obsługa spotkań (kilka razy w miesiącu)

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość języka angielskiego (poziom B1/B2);
  • Wysoka kultura osobista;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność;
  • Komunikatywność i przyjazne usposobienie.

Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

  • Pracę dodatkową na umowę zlecenia (możliwy elastyczny grafik)
  • Wynagrodzenie 2000-2200 netto miesięcznie w zależności od dyspozycyjności
  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat