First Data Polska S.A. First Data Polska S.A.
Jesteśmy jednym z największych dostawców technologii płatniczych, obecnym na polskim rynku od ponad 25 lat. Dostarczamy innowacyjne i bezpieczne rozwiązania do kompleksowej obsługi płatności w świecie omnichannel. Naszymi klientami są banki, instytucje finansowe oraz przedsiębiorcy.

First Data™ Polcard® stanowi część korporacji First Data, światowego lidera płatności elektronicznych, obecnego w 36 krajach świata, procesującego 74 miliardy transakcji rocznie.

Więcej o nas: www.firstdata.pl; www.polcard.pl

Recepcjonistka/-ta

Miejsce pracy: Warszawa

Oferujemy:

  • Pracę w profesjonalnym środowisku w renomowanej międzynarodowej organizacji,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu lub umowę o pracę tymczasową lub umowę zlecenie,
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie, w Alejach Jerozolimskich, blisko centrum.

Obowiązki:

  • Dbanie o nienaganny wygląd recepcji i sal konferencyjnych,
  • Zarządzanie rezerwacjami sal konferencyjnych,
  • Wsparcie w organizacji spotkań biznesowych,
  • Organizowanie podróży służbowych pracowników firmy,
  • Weryfikacja i rozliczanie bieżących faktur zakupowych,
  • Dbanie o prawidłowy przepływ korespondencji oraz dokumentacji przychodzącej i wychodzącej,
  • Współpraca z kurierami, korporacjami taxi i innymi dostawcami firmy.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2 - warunek konieczny),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – warunek konieczny (min. 6 miesięcy – warunek konieczny)
  • Bardzo dobra obsługa aplikacji MS Office (Word, Excel, Outlook),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • Skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Mile widziani studenci studiów zaocznych,
  • Dodatkowym atutem będzie dyspozycyjność od zaraz.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku.