Recepcjonistka/ta - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Recepcjonistka/taMiejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Bieżąca obsługa recepcji,
  • Odbieranie i przekierowywanie telefonów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta zewnętrznego i wewnętrznego,
  • Przygotowywanie i koordynowanie rezerwacji sal konferencyjnych, obsługa systemu do rezerwacji sal,
  • Obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym – minimum B1 (warunek konieczny),
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy w godzinach 7-15 i 9-17,
  • Sprawna obsługa komputera, pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Dokładność, skrupulatność.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy),
  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.