Recepcjonistka/sta w klubie squashowym (weekendy)

GK Partners Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

aerosquash jest jednym z największych klubów squashowych w prawobrzeżnej części Warszawy. Posiadamy pięć profesjonalnych kortów z certyfikacją Światowej Federacji Squasha. Klub zlokalizowany jest na Gocławiu w bezpośrednim sąsiedztwie Wału Miedzeszyńskiego.

Poszukujemy jednej osoby, która zajmie się koordynacją działalności klubu w wszystkie weekendy (soboty i niedziele) w godzinach 08.00 - 21.00 (około 100 godzin w miesiącu).

UWAGA: mile widziana możliwość zastępowania innych pracowników w tygodniu.

Do zadań w szczególności należeć będzie:

- obsługa klientów (przyjmowanie i organizacja rezerwacji, pobieranie płatności, nadzór nad działalnością klubu),

- obsługa sklepu sportowego oraz wypożyczalni,

- obsługa dostawców (sprzęt sportowy, napoje, itp.),

- oraz bieżące zarządzanie sytuacjami, które będą pojawiać się w trakcie pracy (ze wsparciem ze strony właścicieli).

Oferujemy przede wszystkim:

- samodzielną pracę pozwalającą wykazać się inicjatywą i pomysłowością,

- partnerską formę współpracy umożliwiającą realizację własnych pomysłów (ze wsparciem ze strony właścicieli). W sytuacji gdy pomysły te będą miały przełożenie na zwiększone przychody klubu, oferujemy atrakcyjne premie.

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać następujące cechy:

- chęć do pracy,

- otwartość na kontakty z ludźmi i komunikatywność,

- umiejętności sprzedażowe,

- zainteresowanie tematyką sportową,

- dużo optymizmu,

- mile widziane będzie także doświadczenie w sektorze usługowym.

Prezentacja firmy

aerosquash jest jednym z największych klubów squasha w prawobrzeżnej czę... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
13,7PLN - 13,7PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sport / Rekreacja