Recepcjonistka / Recepcjonista

SPINETIC Centrum Fizjoterapii

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki

• wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią, telefoniczną i elektroniczną obsługą pacjentów w tym umawianie i ewidencja wizyt pacjentów,
 • zarządzanie korespondencją – czuwanie nad prawidłowym obiegiem,
 • udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług oraz ich aktywna sprzedaż,
 • obsługa aplikacji informatycznych obowiązujących w palcówce,

• wsparcie działu marketingu w budowie wizerunku marki w social mediach,
 • przyjmowanie i rozliczanie płatności oraz prowadzenie raportów kasowych (obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego),
 • aktywne wsparcie kierownictwa w tworzeniu dokumentacji, wypełnianiu formularzy itp.,
 • obsługa akcji promocyjnych,
 • dbałość o estetykę otoczenia, wizerunek placówki i wysoki standard obsługi pacjentów,
 • współpraca z zespołem fizjoterapeutów i lekarzy,

• prowadzenie pozostałych spraw administracyjno – biurowych.

Wymagania

• mile widziany status studenta,

• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
 • praktyczna znajomość MS Office oraz social mediów,
 • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji,
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
 • wysoka kultura osobista,
 • dobra organizacja pracy, skrupulatność i dokładność,
 • pozytywne podejście do życia, obowiązków, pomocy innym.

WARUNKI PRACY / OFERUJEMY

 • pracę w milej atmosferze i w profesjonalnym zespole,
 • umowę zlecenie,
 • elastyczne godziny pracy,

• możliwość zdobycia dużego doświadczenia i rozwoju umiejętności zawodowych.

Prezentacja firmy

Centrum Fizjoterapii SPINETIC to sieć prywatnych placówek z obszaru reha... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2023
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Obsługa klienta