Recepcjonistka / Recepcjonista

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko
Recepcjonisty/-tki

Wymagania

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy organizacji spotkań: przyjmowanie gości
  • rezerwacja sal konferencyjnych
  • zamawianie materiałów biurowych, pieczątek i wizytówek
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich (w tym również organizacja wysyłek świątecznych)
  • zamawianie cateringu

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie
  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów administracyjnych związanych z pracą na recepcji (obieg dokumentów etc)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • znajomość narzędzi MS Office
  • umiejętności interpersonalne i pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, dobra organizacja czasu pracy i ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • pracę zmianową w oparciu o umowę zlecenie (7:30 – 15:30 lub 10:00 – 18:00)
  • atrakcyjne wynagrodzenie - 19 zł brutto/h
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
  • kartę Multisport za 80 zł
  • miłą atmosferę pracy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Praca dla studenta