Recepcjonistka / Recepcjonista

RTB House S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania recepcji;
  • wsparcie biura;
  • organizacja spotkań i podróży służbowych;
  • przyjmowanie i nadawanie przesyłek;
  • odbieranie telefonów i obsługa ogólnego maila firmowego.

Nasze oczekiwania:

  • bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego;
  • dobra znajomość pakietu Office;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian oferujemy:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, dążącej do pozycji lidera w Europie i na świecie;
  • nieformalną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami, w zorganizowanym zespole profesjonalistów;
  • udział w unikatowym, międzynarodowym projekcie.

Prezentacja firmy

RTB House is a global company that provides state-of-the-art reta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Inne