Recepcjonista/-tka

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie do Naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowiko:

Numer Referencyjny: CEK/03/2019

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów

Obowiązki:

• Kompleksowa obsługa recepcji

• Koordynacja i dystrybucja korespondencji

• Współpraca z urzędami i instytucjami związanymi z administracją firmy

• Zapewnianie zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze oraz materiały biurowe

• Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli) rozliczanie kosztów związanymi z nimi

• Kontakt z administratorem budynku w zakresie utrzymania biura, ewentualnych napraw i serwisów

• Współpraca i kontakt z dostawcami

• Analiza wydatków i kontrola kosztów dotyczących funkcjonowania biura

• Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

• Pełna dyspozycyjność (5 dni w tygodniu)

• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2

• Wielozadaniowość

• Wysoka kultura osobista

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

• Dokładność

• Otwartość.

Oferta:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie

• Praca w przyjaznej atmosferze

• Możliwość podwyższenia własnych kompetencji.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.