Recepcjonista – sprzedawca w serwisie tel.GSM

Centrum Urządzeń Mobilnych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Recepcjonista – sprzedawca

Centrum Urządzeń Mobilnych zajmujące się serwisem i sprzedażą telefonów komórkowych oraz akcesoriów GSM zatrudni osobę na stanowisko recepcjonisty- sprzedawcy.

Opis stanowiska:

Do obowiązków kandydata będzie należało:

  • obsługa klientów

  • przyjęcie i wydanie urządzeń serwisowanych

  • testowanie naprawionego sprzętu przed wydaniem do klienta

  • obsługa kasy fiskalnej

  • aktywna Sprzedaż telefonów komórkowych akcesoriów GSM i usług serwisowych

  • opieka i dbałość o estetyczny wygląd lokalu oraz ekspozycji

    Wymagania:

  • wysokie umiejętności komunikacji z ludźmi

  • uczciwość i rzetelność

  • podstawowa znajomość obsługi komputera i internetu

  • entuzjazm i zaangażowanie w pracę

  • punktualność

  • zainteresowanie branżą GSM

  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

    Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • znajomość branży GSM

  • status studentki/studenta

    Oferujemy:

  • pracę na pełny etat

  • dobrą atmosferę pracy

  • atrakcyjne zarobki

    Miejsce Pracy:

    Ursynów, Mokotów -Warszawa

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z AKTUALNYM zdjęciem. W treści maila prosimy o napisanie kilku słów o sobie.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Nasz serwis specjalizuje się w zakresie napraw:<br/><br/>Telefonó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja