LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Recepcjonista/ka

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0015012
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

  • Obsługa administracyjna recepcji
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej firmy
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Koordynowanie obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji pomiędzy pozostałymi działami firmy
  • Weryfikacja dokumentów wpływających do firmy pod względem kompletności, poprawności i prawidłowości
  • Organizacja i obsługa spotkań wewnętrznych oraz biznesowych, wizyt gości,
  • Przygotowywanie dokumentów, raportów, prezentacji na spotkania wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pomoc w bieżących sprawach administracyjnych

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w dużej organizacji o wysokich standardach pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja pracy
  • Samodzielność i kreatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferta:

  • Możliwość pracy w renomowanej firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w dynamicznym środowisku
  • Przyjazną atmosferę pracy ukierunkowaną na rozwój i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość korzystania z dodatkowych benefitów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.