Recepcjonista/ka - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla agencji marketingowej poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko

Recepcjonista/kaMiejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie sekretariatu i bieżące prace administracyjne,

  • Obsługa telefoniczna i bezpośrednia klientów,

  • Zarządzanie dokumentami firmowymi,

  • Ewidencjonowanie i wysyłanie poczty tradycyjnej i mailowej,

  • Dokonywanie zakupów na potrzeby firmy,

  • Kontakt z podwykonawcami i firmami zewnętrznymi (kurierzy itp.).

Wymagania:

  • Status studenta,

  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,

  • Łatwości w nawiązywaniu relacji oraz postawa „can-do attitude”.

Pracodawca oferuje:

  • Pracę w wymiarze godzin 25 - 30 tygodniowo,

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia,

  • Dogodną lokalizację biura,

  • Prywatną opiekę medyczną i abonament sportowy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.