R&D Project Manager

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko...

R&D Manager / Project Manager

Zakres obowiązków

  • Realizację projektów, od etapu koncepcyjnego do wdrożenia produktu, łączących obszary:  hardware, software, technik wizyjnych, systemów RTLS oraz RFID
  • Kierowanie od 2 do 5 osobowym zespołem inżynierów/programistów
  • Dobór odpowiednich zasobów/technologii niezbędnych do efektywnego wykonania powierzonych prac
  • Całkowity nadzór nad realizowanymi projektami oraz bezpośredni w nich udział
  • Praca w firmie opartej o ideę Industry 4.0.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja, informatyka itp.)
  • Min 5-lata doświadczenia zawodowego jako developer oraz min 3-lata doświadczenie w dziale R&D w roli Lidera/Managera Projektu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - w tym praktyczna umiejętność motywowania, delegowania, wyznaczania celów
  • Doświadczenie we współpracy z podmiotami zewnętrznymi biorącymi udział w projektach
  • Dobra znajomość C i/lub C++
  • Bardzo dobra znajomość środowisk C# i/lub Java
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość programowania mikrokontrolerów / mikroprocesorów
  • Wiedza elektroniczna w obszarach projektowania w technikach cyfrowych i analogowych
  • Udział w projektach związanych z obróbką sygnałów wizyjnych
  • Znajomość zagadnienia transmisji fal EM / EMC

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Realne możliwości wpływania na powstające produkty
  • Innowacyjne projekty realizujące nowe produkty na rynku światowym
  • Możliwość rozwijania umiejętności technicznych w różnych technologiach programowania
  • Elastyczne godziny pracy
  • MultiSport, system emerytalny, opieka medyczna
Devire Devire Devire Devire