Opis stanowiska pracy

Rola:

  • Opracowywanie, opiniowanie umów i dokumentów
  • Czynny udział w negocjacjach
  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych
  • Zajmowanie się sprawami korporacyjnymi (KRS, uchwały, pełnomocnictwa)
  • Przygotowywanie dokumentów korporacyjnych, w tym regulaminów i procedur
  • Przygotowywanie korespondencji z urzędami i sądami
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzeczeniach sądowych

Oczekiwania:

  • Tytuł Radcy Prawnego
  • Minimum 4-letnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się obsługą korporacyjną podmiotów gospodarczych – warunek konieczny
  • Wiedza z zakresu prawa kontraktów, prawa handlowego, cywilnego i prawa własności intelektualnej
  • Biegła znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem w języku obcym)
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej zagranicznych klientów korporacyjnych
  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów.

Wymagania

Oferta:

  • doświadczenie w firmie o światowej renomie;
  • możliwość nauki od ekspertów;
  • możliwość poszerzenia doświadczenia i bezpośredni wpływ na rozwój zawodowy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów.

PwC jest wiodącą globalną organizacją świadczącą profesjonalne usługi doradcze.... Korzystając z wiedzy i kwalifikacji blisko 169.000 pracowników w 158 krajach, budujemy relacje z klientami dzięki usługom świadczonym w oparciu o zasady najwyższej jakości, przejrzystości i uczciwości w działaniu. W Polsce PwC zatrudnia zespół ponad 1700 specjalistów i kadry wspierającej w sześciu miastach: w Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Warszawie. Nasza oferta jest kierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura