Radca Prawny - Operator Centrów Handlowych

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta międzynarodowego zarządcy nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko radcy prawnego. Wybrana osoba będzie pracować w kilkuosobowym zespole prawnym i raportować bezpośrednio do Head of Legal, a jej głównym zadaniem będzie generalna bieżąca prawna obsługa centrów handlowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy operator centrów handlowych, który w związku z ciągłym rozwojem szuka radcy prawnego, do generalnej bieżącej obsługi prawnej centrów handlowych.

Opis stanowiska

  • Bieżąca prawna obsługa centrów handlowych
  • Sporządzanie opinii prawnych dotyczących prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego
  • Tworzenie i negocjowanie umów najmu
  • Występowanie w imieniu pracodawcy przed sądem i innymi organami administracji publicznej
  • Prowadzenie projektów korporacyjnych i tworzenie ram prowadzenia działalności gospodarczej

Profil kandydata

  • Uprawnienia Radcy Prawnego
  • 4 - 7 lat doświadczenia zawodowego
  • Doświadczenie w obsłudze prawnej klientów z sektora nieruchomości
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca przy ciekawych projektach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę 11 000 - 13 000 PLN Brutto
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej i kata sportowa
  • Hybrydowy system pracy

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page