Radca Prawny (Legal Counsel)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku ze zmianami wewnętrznymi poszukujemy doświadczonych i w pełni samodzielnych kandydatów na stanowisko Radcy Prawnego, który będzie odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie kluczowej linii biznesowej. Z uwagi na charakterystykę organizacji wyjątkowo istotne są znajomość prawa konkurencji, własności intelektualnej oraz partnerskie podejście do współpracy z działem marketingu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna spółka technologiczna, lider w swojej branży.

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie i opiniowanie projektów umów, instrukcji, regulaminów, materiałów reklamowych związanych ze sprzedażą produktów spółki
  • Udzielanie klientom wewnętrznym konsultacji prawnych (m.in. dotyczących skomplikowanych roszczeń konsumenckich oraz kwestii bezpieczeństwa produktu)
  • Sporządzanie opinii prawnych, w tym opinii projektów przepisów wewnętrznych spółki oraz projektów umów
  • Ścisła współpraca z działami marketingu, zakupów, finansów oraz HR
  • Bieżąca komunikacja i współpraca z zespołem prawnym oraz kancelariami prawnymi

Profil kandydata

  • Uprawnienia do samodzielnego wykonywania zawodu (uprawnienia radcy, prawnego lub adwokata)
  • 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w firmie o globalnym zasięgu w dziale prawnym lub w międzynarodowej kancelarii prawnej)
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie z zakresu szeroko pojętego prawa gospodarczego, cywilnego, konsumenckiego i konkurencji
  • Umiejętność analitycznego myślenia i praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista i doskonała organizacja pracy
  • Zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu
  • Dokładność i terminowość w realizacji zadań

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Forma współpracy - kontrakt B2B
  • Praca w modelu hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie i rozwojowe projekty
  • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page