Radca Prawny / Compliance Officer

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stanowisko łączące w sobie rolę członka zespołu prawnego prawnego oraz oficera Compliance

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka działająca w branży automotive.

Opis stanowiska

Główne zadania w obszarze prawnym:

  • Zapewnianie wsparcia prawnego dla działów marketingu i PR
  • Tworzenie, opiniowanie i negocjowanie umów z klientami i dostawcami, wsparcie sprzedaży
  • Tworzenie regulaminów, akcji promocyjnych i umów z dostawcami do akcji promocyjnych
  • Wsparcie prawne ad hoc w innych obszarach w zakresie aktywności Polsce (np. wsparcie działu HR)

Główne zadania w obszarze Compliance:

  • Utrzymywanie świadomości zagadnień Compliance wśród pracowników (komunikacja, szkolenia)
  • Weryfikacja akcji marketingowych prowadzonych przez podmioty z grupy pod kątem ich zgodności z wewnętrznymi regułami Compliance
  • Komunikacja i szkolenia dotyczące zasad przyjmowania i przekazywania korzyści majątkowych
  • Adaptacja reguł Compliance obowiązujących w koncernie do polskiego otoczenia prawnego
  • Postępowanie z informacjami od sygnalistów

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe: prawo; uprawnienia zawodowe radcy prawnego będą dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie wsparcia prawnego dla obszarów marketingu i sprzedaży
  • wiedza na temat przepisów antykorupcyjnych, antymonopolowych, z zakresu odpowiedzialności za produkt
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze Compliance w firmie handlowej lub produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację i prowadzenie szkoleń

Oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Elastyczny czas pracy
  • Home office
  • Ubezpieczenie na życie
  • Programy talentowe
  • Bezpłatny Parking
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page