Radca Prawny/Adwokat

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się u wiodącego dewelopera o ugruntowanej pozycji na polskim rynku nieruchomościowym. Wybrany Prawnik będzie wspierał zespół w zakresie prawa nieruchomościowego. Do jego głównych obowiązków należeć będzie przygotowywanie oraz analiza umów, analizy prawne, wsparcie w bieżącej obsłudze korporacyjnej Spółki.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest wiodący deweloper działający ponad 20 lat na polskim rynku nieruchomościowym. W związku ze stałym rozwojem aktualnie poszukuje osoby na stanowisko Prawnika posiadającego uprawnienia.

Opis stanowiska

Przygotowywanie projektów umów, pism (w tym procesowych środków zaskarżenia), wniosków do organów, czy sądów

Reprezentacja w postępowaniach sądowych

Udział w obsłudze prawnej spółek deweloperskich i procesu deweloperskiego

Przygotowywanie opinii, analiz prawnych, raportów i zestawień

Bieżąca obsługa korporacyjna

Profil kandydata

Minimum 3-letnie uprawnienia radcy prawnego/ adwokata

Doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych zdobyte w renomowanych kancelariach

Doświadczenie w branży deweloperskiej mile widziane

Znajomość prawa cywilnego, gospodarczego, rynku nieruchomości (w szczególności deweloperskiego) i prawa administracyjnego

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - C1

Umiejętność i doświadczenie w sporządzaniu umów (w tym umów deweloperskich), także w języku angielskim, pism procesowych w postępowaniach sądowych i administracyjnych

Biegła znajomość pakietu MS Office

Umiejętność pracy pod presją czasu

Skrupulatność i dokładność w pracy z dokumentami

Umiejętność analitycznego myślenia

Chęć rozwijania się i doskonalenia własnych umiejętności

Oferujemy

Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę B2B

Praca w nowoczesnym biurze w bardzo dobrze zlokalizowanym miejscu w Warszawie

Niekończące się możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page