Publicis Groupe

QA Specialist

Od: Publicis Groupe
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • projektowanie i wykonywanie testów ręcznych i / lub automatycznych
  • raportowanie wyników
  • rozwój procesu testowania
  • udział w implementacji oprogramowania (we współpracy z programistami)

Kwalifikacje

  • minimum 2 letnie doświadczenie w wykonywaniu ręcznego (lub automatycznego) testowania oprogramowania
  • umiejętność projektowania, pisania i wdrażania scenariuszy testowych
  • znajomość metodologii i narzędzi testowania
  • umiejętność dokumentowania pracy
  • znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • umiejętność pisania testów automatycznych
  • doświadczenie w pracy z Agile / SCRUM
  • doświadczenie w pracy z Jira

Dodatkowe informacje

  • pracę nad nowoczesnymi aplikacjami webowymi i stronami internetowymi
  • przestrzeń do wprowadzenia nowych pomysłów, rozwiązań i technologii
  • pracę z w przyjaznym i otwartym zespole
  • duży stopień niezależności
  • pracę nad unikalnymi projektami dla największych klientów na rynku