QA Automation Test Engineer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139345

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa (Aleje Jerozolimskie)
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: długofalowa
Stawka: 50-80 zł netto/h
Praca zdalna: (ze względu na stan pandemii 100% ; potem 1-2 dni w tygodniu)
Angielski: preferowany B2

Zadania:
  • Wdrożenie i rozwój rozwiązań automatyzacji testów dla systemów informatycznych dla dużych klientów
  • Opracowywanie i pielęgnacja skryptów testowych
  • Zarządzanie zestawem automatycznych testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Budowa, rozwój i utrzymywanie frameworków testowych i środowisk automatyzacji testów funkcjonalnych / integracyjnych
  • Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań służących poprawie jakości systemów informatycznych

Wymagania:
  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze testów automatycznych
  • Dobra znajomość jednego z języków programowania: C# lub Java
  • Dobra znajomość narzędzi automatyzacji testów funkcjonalnych (preferowane Selenium WebDriver)
  • Znajomość usług/protokołów REST/SOAP oraz znajomość CI/CD

Oferujemy:
  • Współpracę w oparciu o B2B
  • Rynkowe wynagrodzenie
  • Preferencyjne ceny Multisport oraz pakietów medycznych
  • Długofalową współpracę
  • Pracę przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland