Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.

Python/Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Power Media

Opis stanowiska pracy

Cześć! Jeśli jesteś Python wymiataczem, a dodatkowo masz doświadczenie w mikrousługach lub w Java to oferta dla Ciebie!

Obowiązki:

  • Programowanie i wdrażanie projektów w technologiach Python/Java
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Projektowanie, realizacja i utrzymanie rozwiązań programistycznych samodzielnie i zespołowo
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Estymacja zadań i ich realizacja w wyznaczonym terminie
  • Pisanie testów jednostkowych i funkcjonalnych

Wymagania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języków programowania Python/Java udokumentowane co najmniej 2 letnim doświadczeniem
  • Znajomość architektury mikroserwisów
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności PostgreSQL;
  • Dobra, praktyczna znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux, umożliwiająca swobodną pracę na środowisku developerskim, jak i wykonywanie prac na środowiskach testowych oraz produkcyjnych

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość Solr, Redisa, Celery, RabbitMQ, Nodejs, React;

Oferujemy:

  • Przyjazne środowisko pracy o dużym potencjale rozwojowym;
  • Wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu;
  • Narzędzia wspierające realizację własnych pomysłów;
  • Dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość realizacji własnych pomysłów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością wyboru formy zatrudnienia;
  • Miejsce pracy: Warszawa, ul. Giełdowa

Jesteśmy wrocławską firmą zajmująca się tworzeniem oprogramowania oraz specjalizującą... się w rekrutacji i outsourcingu kadrowym dla sektora IT. Prowadzimy projekty rekrutacyjne przede wszystkim dla firm z branży informatycznej, telekomunikacyjnej, elektronicznej oraz finansowej. Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego stanowiska a także wyboru ścieżki rozwoju zawodowego w branżach: IT, telekomunikacji i pokrewnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca Inżynieria