Python Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1159426

Twoja nowa firma
Start-up zaangażowany w tworzenie i rozwój innowacyjnej aplikacji do płatności bezgotówkowych, dedykowanej dla branży gastronomicznej.

Twoja nowa rola

Zespół: kilkuosobowy (rozproszony), programiści front-end, back-end, testerzy, PM/PO

Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych funkcjonalności w projekcie od totalnych podstaw (produkt jest ciągle rozwijany i wiele rzeczy pozostaje do zrobienia);
  • Ciągłe udoskonalanie projektu – analiza i optymalizacja oraz sporadyczne naprawianie błędów w systemie;
  • Opracowywanie logiki działania nowych funkcjonalności w naszym projekcie;
  • Czynny udział w rozwoju projektu – chcemy bazować na Twoim doświadczeniu i z chęcią zastosujemy Twoje sugestie w naszym projekcie;
  • Analizowanie, estymowanie czasu i planowanie rozwoju nowych funkcji w projektach
  • Integracje z systemami zewnętrznymi

Klucz do sukcesu
  •  Znajomość Python’a w wersji 3.8 i wyżej;
  •  Znajomość Django;
  •  Doświadczenie w pracy z Django Rest Framework;
  •  Umiejętność pisania testów (np. pytest);
  •  Doświadczenie w implementacji REST API;
  •  Znajomość wzorców projektowych;
  •  Znajomość systemu kontroli wersji GIT;
  •  Znasz zagadnienia z zakresu optymalizacji;
  •  Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej umożliwiającym korzystanie z dokumentacji     technicznej

Mile widziane:
  • Znajomość AWS oraz Heroku;
  • Doświadczenie w DevOps z pipelinami CI/CD jest dodatkowym atutem;
  • Doświadczenie w Fintechach/Rozwoju projektów IT dla branży HoReCa;
  • Doświadczenie w pracy dla Startupu;
  • Znajomość React (opcja rozwoju w kierunku fullstack).

Co otrzymasz w zamian
  • Możliwość realnego wpływu na kształt produktu
  • Elastyczne formy zatrudniania - kontrakt B2B (12 000 - 18 000 PLN netto+vat + płatne dni wolne) lub umowę o pracę
  • Opcję pracy w 100% zdalnej (z gotowością do wizyt raz na 2-3 miesiące w Warszawie lub Wrocławiu) lub hybrydowej z Warszawy bądź Wrocławia
  • Płaska struktura organizacyjna

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland